چرا املاک فرزین ؟

✅ جامع ترین فایلینگ منطقه

🔻شما میتوانید در سامانه های هوشمند املاک فرزین انواع ملک از جمله زمین ، باغ ، آپارتمان ، ویلا ، اداری ، تجاری ، مغازه ، دربستی و غیره را برای خرید ، اجاره ، پیش خرید یا معاوضه ثبت و یا جست و جو کنید !

🔻تمامی محدوده های گیلاوند ، دماوند ، آبسرد ، کیلان ، وادان ، تحت پوشش خدمات املاک فرزین قرار دارند و مشاورین املاک فرزین آماده خدمت رسانی سریع و موثر به تمامی محدوده های ذکر شده می باشند .

✅ خرید و فروش به قیمت ملک

🔻تمامی فایل های ثبت شده در سامانه های هوشمند املاک فرزین پس از بازدید و کارشناسی توسط مشاورین مجرب با توجه به موقعیت ملک ، سن بنا ، کیفیت ساخت و شرایط بازار با توافق مالکان قیمت گذاری شده و برای فروش در سامانه ثبت میگردند .

🔻کمیسیون دریافتی توسط مشاورین املاک فرزین با ارائه رسید قابل پیگیری ، تنها طبق تعرفه ابلاغ شده از سوی اتحادیه مشاورین املاک دماوند بوده و بدین ترتیب قیمت های کاذب ایجاد شده توسط برخی دلالان فعال بازار مسکن حذف شده و خرید و فروش ها به قیمت واقعی انجام میپذیرد .

✅ شفافیت و صداقت

🔻قیمت تمامی ملک های ثبت شده در سامانه های هوشمند املاک فرزین پس از کارشناسی ، بازدید و قیمت گذاری با توافق نظر فروشندگان در سایت ، کانال و ربات تلگرامی مشاورین املاک فرزین اطلاع رسانی میشود تا خریدار و فروشنده از شفافیت قیمت گذاری و اعلام آن اطمینان حاصل نمایند .

✅ امنیت در معامله

🔻تمامی معاملات انجام شده توسط مشاورین املاک فرزین پس از بررسی جوانب حقوقی و استعلام اسناد و مدارک طرفین با ارائه کد رهگیری قابل استعلام (در صورت درخواست طرفین قرار داد) پس از ثبت در سامانه ثبت معاملات و املاک کشور انجام میپذیرد تا اطمینان کامل از صحت انجام معامله برای طرفین قرارداد حاصل گردد .

✅ سرعت در خرید و فروش

🔻بدلیل دسترسی سریع و آسان فروشندگان ، متقاصیان و سرمایه گذاران بازار مسکن به سامانه های هوشمند املاک فرزین و با توجه به تبلیغات گسترده گروه مشاورین املاک فرزین ، از یک سو خریداران شانس بیشتری برای یافتن ملک متناسب با بودجه ، سلیقه و نیاز خود خواهند داشت و از سوی دیگر فروشندگان نیز فرصت یافتن سریع متقاضی ملک خود را از دست نخواهند داد .

✅ آگاهی و آموزش

🔻 در راستای ارائه اطلاعات صحیح و دقیق از شرایط واقعی بازار مسکن ، گروه مشاورین املاک فرزین اقدام به انتشار روزانه تیتر های مرتبط با بازار مسکن از صفحه اول روزنامه های اقتصادی صبح کشور در سامانه های سایت ، تلگرام و اینستاگرام خود نموده است که بدون جهت گیری های سیاسی و یا انتخاب گزینشی متعصبانه در اختیار مخاطبین قرار میگیرد .

🔻 گروه مشاورین املاک فرزین با هدف آگاه سازی جامعه و کاهش احتمال بروز اختلافات ناشی از عدم آگاهی و تسلط به نکات حقوقی و آثار قرار داد ها ، اقدام به انتشار و آموزش روزانه نکات حقوقی مرتبط با حوزه مسکن در تمامی سامانه های سایت ، تلگرام و اینستاگرام خود نموده است .